Servis

Servis pro pokladní a prodejní systémy

Jsme si vědomi, že kvalitní servis je jedním z nejdůležitějších předpokladů spokojenosti našich zákazníků. Proto jsme pro Vás vytvořili tým zkušených pracovníků, kteří jsou vždy připraveni a ochotni Vám pomoci.

Helpdesk

Jedná se o technickou podporu uživatelů při provozu námi dodaného hardware a software. Podpory je možno využít v pracovních dnech od 8:00 do 16:00 hod. Kontaktujte nás na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu:

+420 222 941 383
servis@isis.cz
Aplikace TeamViewer pro vzdálený přístup: zde

 

Servisní činnost

Na námi dodaná zařízení poskytujeme plný záruční i pozáruční servis. Rádi Vám ale také nabídneme smlouvu na pozáruční servis sestavenou podle Vašich požadavků. V případě zájmu o pozáruční smlouvu nás prosím kontaktujte na emailové adrese obchod@isis.cz

Údržba a profylaxe

Předcházejte poruchám pravidelnou údržbou! Provádíme čištění veškerého našeho HW.

Ceník servisních prací

Aktuální ceník servisních prací (platný od 1.3.2024) ke stažení zde

Certifikované propojení váhy s pokladnou dle Welmec 2.2

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že Český metrologický institut (dále „ČMI“) přijal opatření s platností od 1. 1. 2017, že na základě přílohy 1 směrnice 2014/31/EU (NAWID, část základní požadavky) a požadavků Welmec 2.2 musí být v případě vah připojených k zařízením (PC, pokladna, zákaznický displej), která opakují a dále zpracovávají výsledky vážení, výsledky vážení tištěny nebo zaznamenávány správně a neodstranitelně některou částí vah, která splňuje základní požadavky a tyto výsledky musí být přístupny oběma stranám se zájmem na výsledku měření.

V důsledku tohoto opatření je od 1. 1. 2017 možné připojovat obchodní váhy (NAWI) určené pro přímý prodej pouze k pokladnám nebo POS systémům, které jsou certifikované (disponují tzv. Test certifikátem), přičemž spojená sestava (váha+POS) musí být v místě jejího použití podrobena posouzení shody notifikovaným orgánem. V opačném případě se uživatel sestavy vystavuje nebezpečí penalizace od české obchodní inspekce.